Facebook, İnstagram ve Whatsapp uygulamalarına dünya genelinde bir erişim sorunu yaşanmaktadır.

Sosyal medyada kullanıcılar Facebook, İnstagram ve Whatsapp ne zaman düzelecek? Facebook, İnstagram ve Whatsapp çöktü mü?

sorularının yanıtlarını arıyor. Konuya ilişkin Facebook cephesinden son dakika açıklaması gelirken, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısından da Twitter üzerinden açıklama yaptı.

 

Facebook, İnstagram ve Whatsapp uygulamalarında içeriklerin yüklenmemesi, paylaşım yapılamaması, açılmaması ve indirilememesi sorunları yaşanmaktadır.

Uygulamaların kullanıcıları Facebook, İnstagram ve Whatsapp çöktü mü? diye merak ediyorlar.

Kullanıcıdan kullanıcıya değişiklik göstermesiyle beraber bazı kullanıcılarda yavaş yüklenme problemleri de yaşanmaktadır.

Facebook, İnstagram ve Whatsapp erişim sorununa Facebook'tan resmi açıklama geldi.

 

WHATSAPP, INSTAGRAM VE FACEBOOK NE ZAMAN DÜZELİR?

 

Facebook, İnstagram ve Whatsapp'ta dünya genelinde yaşanan erişim sorunu hala devam etmektedir. Sosyal medyada yaşanan soruna Facebook ve Ulaştırma ve Altyapı Bakan

Yardımcısı'ndan açıklama gelmiş olsa da Facebook, İnstagram ve Whatsapp sorununun ne zaman düzeleceği konusunda sessizlik devam etmektedir.

 

FACEBOOK'TAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI

 

Problem ile ilgili Facebook'tan son dakika resmi açıklaması geldi. #facebookdown hashtagiyle Twitter'dan yapılan açıklamada "Kullanıcılarımızın uygulamalarımızda fotoğraf, video ve diğer içerikleri

indirirken veya yüklerken sorun yaşadıklarının farkındayız. Bu durum için üzgünüz ve en kısa sürede sorunu ortadan kaldırmak için çalışıyoruz." söylendi.

 

BAKAN YARDIMCISI'NDAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI

 

Dünya çapında yaşanan Facebook, İnstagram ve Whatsapp sorununa yönelik Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan Twitter'dan son dakika açıklaması yaptı.

Sayan; "Facebook, İnstagram ve Whatsapp uygulamalarında dünya genelinde sıkıntılar yaşanmaktadır. Genel kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir." dedi.Thor Son of Odin

Thor Son of Odin