Blog

Wontlab | Blog

Teknofest 2019 'dayız! Teknofest Ne Zaman?

Teknofest 2019 'dayız! Teknofest Ne Zaman?

Birbirinden renkli karelere ve birbirinden üstün bilim sergilerine ev sahipliği yapacak olan TEKNOFEST 2019'da bizlerde yerimizi aldık. Sizleri de bekliyoruz. TEKNOFEST İSTANBUL Ne Zaman bu yazımızda.

Maltepe Web Tasarım Firmaları

Maltepe Web Tasarım Firmaları

İstanbul’un en eski ve yakın zamanda yerli ve yabancı turist tarafından rağbet gören ilçelerinden olan Maltepe, aynı zamanda firmaların internet dünyası ile yakın zamanda çok fazla tanışmaya başlayan firmaların bulunduğu bir ilçemizdir. Ticaret potansiyeli en yüksek ve gittikçe yükselmeye devam eden Maltepe, dijital çözümler alanında Maltepe Web Tasarım Firmaları önemli başarılar elde etmektedir.

E-Ticaret Yapmak İçin 5 Neden!

E-Ticaret Yapmak İçin 5 Neden!

E-ticaret veya elektronik ticaret, internet üzerinden ürün, hizmet veya fikirlerin tutundurulması, dağıtılması ve ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi sürecidir. Daha kısa bir ifadeyle çevrimiçi ortamda yapılan ticari işlemlerdir.

iOS 13 hangi cihazlara gelecek?

iOS 13 hangi cihazlara gelecek?

Apple, mobil yazılımının en son sürümlerini duyurdu: iPhone için iOS 13 ve iPad için ise yeni gelen iPadOS. Ancak, iOS 11 çalıştıran her cihazda çalışan geçen yılki iOS 12'den farklı olarak, iOS 12 cihazlarının tümü iOS 13 ve iPadOS güncellemelerini almayacak.

Apple Mac'ime Dön özelliğini kapattı

Apple Mac'ime Dön özelliğini kapattı

Apple tarafından son gelen bilgi Mac'ime Dön özelliğinin kapatıldığı yönündedir. Mac'ime Dön ile diğer Mac'lerinize internet üzerinden güvenli bir şekilde uzaktan bağlanabilirsiniz. Alternatifler uygulamalar ve yazılımlar var, ama bunlar paralı şekilde kullanıcılara hizmet sunmaktadır.