İstanbul’un en eski ve yakın zamanda yerli ve yabancı turist tarafından rahabet gören ilçelerinden olan Maltepe, aynı zamanda firmaların internet dünyası ile yakın zamanda çok fazla tanışmaya başlayan firmaların bulunduğu bir ilçemizdir. Maltepe ilçemizdeki müşteri potansiyelini daha iyi anlamamız için kısaca tarihinden ve talep gören noktalarından bahsediyor olacağım.

Maltepe'nin tarihi Bizans İmparatorluğu'na kadar uzanmaktadır. Aslında bu günkü Maltepe 16.yüzyılda burada kurulmuştur. Maltepe 18 mahalleye ayrılmıştır. Yerleşim düzeni ise iki ana noktaya yakınlığı ile insanların maltepe'ye odaklanmasını sağlamıştır. Bu bölgeler ise E-5 Karayolunun güneyindeki Kör Deresi ile Dragos Deresi Bağdat Caddesi'nin kuzeyindeki Tugay Yolu güzergahıdır.

Günümüzde birçok yerli ve yabancı turist'in gezmek,eğlenmek ve sabah koşusu gibi birçok aktivite için akın etmektedir. Özellikle Cafe, Restaurant, Dragos sahili ve Maltepe Orhangazi Şehir parkı aşırı ilgi görmektedir.

Bu noktalarda ticaret potansiyeli en yüksek ve gittikçe yükselmeye devam eden Maltepe, dijital çözümler alanında Maltepe Web Tasarım Firmaları önemli başarılar elde etmektedir. Firma faaliyetlerini internet ortamına taşıyarak, internet dünyasında kendi yerini kapma veya yükseltme hedefinde olan firmalar son günlerde artmaktadır. 

Bu durum internet dünyasının aslında ne kadar büyük bir  ticaret akışını ve iş potansiyelininde ne kadar yükseltiğini göstermektedir. Dijital dünyada, firmanızın veya kurumunuzun en iyi şekilde müşterilerinize sunacağınız bir hizmet arayışında mısınız? 

Maltepe Web Tasarım Firmaları içerisinde, bizleri tercih etmeniz için birçok geçerli neden olduğunu biliyor musunuz?

 

-Web Tasarımı

-Kurumsal Kimlik Çalışmaları

– Sosyal Medya Danışmanlık ve Hizmetleri

– SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )

– Grafik ve Logo Tasarımı

– E-Ticaret Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

– Google Adwords Danışmanlığı

– Hosting ve Domain Çözümleri

– Ürün ve Veri Girişleri

– Facebook, İnstagram Reklamları

Firmanız için faaliyet alanlarınızın tanıtım ve reklam çözümleriyle beraber, ürün veya markanızın müşteri bilinirliliğini arttırmak firmamızın görevi.

 

Web Tasarımı

Markanızı, ürün veya kurumunuzu müşterinize sunacağınız bir web sitesi; sizin dijital dünyadaki vitrininizdir. Bu vitrini, basit bir şekilde sadece “ var olsun” diye hazırlayıp yayına almak, son derece vasat bir itibar demek olacaktır. 

Hem görsel olarak, hem içerik ve tasarım kalitesi olarak sadece sizin veya kendi tarafımızdan değil, bir müşteri olsak neler isterdik düşüncesiyle yaklaşıyoruz. Bu şekilde, sizi müşterinize en iyi nasıl tanıtabilir sorusuna çözüm olarak, ortak ve en ideal karar ile hareket ediyoruz.

 

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Genel anlamda,  sizi ifade edecek görsel tasarımlarınızın ofis içi-dışı tüm ekipmanlarınızı kapsama alacak şekilde çalışmayı ifade eder. Antetli kâğıtlarınızdan, kupa bardaklarınıza kadar; müşterilerinize hediye edebileceğiniz tüm promosyon ürünleri bu çalışma stratejimiz içerisinde tam anlamıyla kurumsal ciddiyet ile yapılmaktadır.

 

Sosyal Medya Danışmanlık ve Hizmetleri

“Ya bu Facebook ya da İnstagram’dan müşteri bulabilir miyim ?”   

Dünyada’da 1 milyar Facebook, 800 milyon İnstagram kullanıcı, 600 milyon kadar Twitter kullanıcı varken; sizin bu müşteri potansiyeli arasında ürün ve hizmetlerinizin tanıtımında ne kadar ciddi bir müşteri portföyüne sahip olduğunu anlayabilirsiniz. Üstelik, işini bilenlerin ellerinde; sosyal medya hesaplarınızın daima dikkat çekici, takip edilmeye değer olduklarını hisedeceksiniz.

 

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )

Siz internette her yerden okumaktan yoruldunuz bu kelimeyi, ama biz anlatmıyoruz: “Bizzat uygulayarak, sizlere nasıl fayda sağlayacağınızı yaşatarak görmenizi sağlıyoruz.”

 

Grafik ve Logo Tasarımı

Logonuz başta olmak üzere, broşür, kartvizit, el ilanları, statik ve dinamik banner gibi tüm ihtiyaçlarınız için; Maltepe Web Tasarım Firmaları hizmet anlayışı içerisin sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.Hizmetlerimizin devamında, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla firma ve markanızın her ihtiyacını karşılamak için buradayız, her zaman sizinle birlikte firmanızın yanında yer alıyoruz.

 

Maltepe Web Tasarım Firmaları bünyesinde; kalite, müşteri memnuniyeti, uygun fiyat ve sürekli kendini geliştiren güler yüzlü hizmet anlayışı benimsenmiştir. Bu durumu, bizlerle çalışmaya karar verdiğinizde çok iyi anlayacaksınız.

 noobmaster69

noobmaster69