Blog

Wontlab | Blog

Maltepe Web Tasarım Firmaları

Maltepe Web Tasarım Firmaları

İstanbul’un en eski ve yakın zamanda yerli ve yabancı turist tarafından rağbet gören ilçelerinden olan Maltepe, aynı zamanda firmaların internet dünyası ile yakın zamanda çok fazla tanışmaya başlayan firmaların bulunduğu bir ilçemizdir. Ticaret potansiyeli en yüksek ve gittikçe yükselmeye devam eden Maltepe, dijital çözümler alanında Maltepe Web Tasarım Firmaları önemli başarılar elde etmektedir.

SEO Nedir?

SEO Nedir?

Arama motoru optimizasyonu nedir ? Yani Seo Nedir ? SEO aslında bir kısaltmadır. Aslında Search Engine Optimization olarak geçmektedir.Türkçe karşılığı ise Arama motoru optimizasyonu dur. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha hızlı ve kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriterlerdir.

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım Nedir?

Günümüzde en çok konuşulan ve en çok kulağa çalınan kelimelerden biri değil midir web tasarım? Nedir, ne değildir konusu ise çoğu zaman tartışılır. Web tasarım kelimesine değinecek olursak, tasarımsal fikirlerin yazılıma dönüştüğü son nokta olarak vurgulayabiliriz.

Responsive Web Sitesi Nedir?

Responsive Web Sitesi Nedir?

Günümüzde mobil cihazların kullanımın artmasıyla birlikte responsive tasarım özellikli web sitesi ihtiyacı artış göstermektedir. Bu yazımızda responsive tasarımın avantajlarından bahsettik.

Responsive Kodlama Nedir?

Responsive Kodlama Nedir?

Akıllı telefonları ve tabletler artık hayatımızın her yerinde. Pratiklikleri ve işlevsel olduklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte dizüstü bilgisayarlar yerin akıllı telefonlar ve tabletlere bırakıyor.