Blog

Wontlab | Blog

E-Ticaret Yapmak İçin 5 Neden!

E-Ticaret Yapmak İçin 5 Neden!

E-ticaret veya elektronik ticaret, internet üzerinden ürün, hizmet veya fikirlerin tutundurulması, dağıtılması ve ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi sürecidir. Daha kısa bir ifadeyle çevrimiçi ortamda yapılan ticari işlemlerdir.

Wix Nedir?

Wix Nedir?

Wix nedir ? Wix olarak da bilinen ve geliştirilen bir İsrail bulut tabanlı web geliştirme platformudur. Kullanıcıların, çevrimiçi sürükle ve bırak araçlarını kullanarak HTML5 web siteleri ve mobil siteler oluşturmalarını sağlar. Wix ile web sitesi yapma Wix'te herkes kesime uygun bir web sitesi şablonları bulunuyor. Wix’te şu an 70'den fazla şablon kategorisinde 100'lerce hazır web sitesi şablonu bulunmaktadır.

Laravel Nedir?

Laravel Nedir?

Laravel, minimum çaplı bir uygulamadan maksimum çaplı projelere kadar yazılım yazabileceğimiz MVC yapıya sahip open source kodlu PHP Frameworküdür.

Python Nedir?

Python Nedir?

Günümüz çağı bilişim olduğu için herkes programlama dillerine merak etmektedir. Son dönemlerde adını sık sık duyduğumuz Python dili hakkınnda bazı bilgiler paylaşacağız.Aslında Python 90’lı yılların başında Amsterdam’da Guido Van rossum tarafından geliştirilmeye başlanan bir programlama dilidir.